2015/10/26

God Help the Girl, 2014kartais reikia paprastų, lengvų, bet ne bukų filmų. ir kad būtų gražūs kinematografine prasme. nes kartais smegenys per daug išsunktos, kad iš naujo spręstų egzistencinius klausimus po pusantros valandos vaizdų stebėjimo ekrane.

Ieva serga anoreksija ir laiką leidžia psichiatrijos ligoninėje. ji pabėga iš jos tam, kad perduotų savo įrašytą kasetę radijo studijai ir galbūt jai pavyktų tapti muzikante. ji nuvyksta į koncertą ir ten sutinka Džeimsą, kuris supažindina Ievą su Kese. tryse jie ima leisti laiką - groja, dainuoja, kuria savo dainas, rengia iškylas. galiausiai nusprendžia sukurti grupę ir pradeda rengti pasirodymus.

aktoriai gražūs ir įdomūs, jų aktorystė ir visa išvaizda nėra šabloninė ir atsibodusi, kaip dažnai būna. keista, kad Hannah Murray vaidino Kesę, veikėją tokiu pat vardu, kaip ir "Skins" seriale. bet ji man patinka, jos išvaizda ir judesiai atrodo lyg ji visada sapnuotų.

paprastas, bet gražus filmas. pilnas tokių indie pop vibracijų. pasteliniai drabužiai, plaukiojimas kanoja upe, plokštelės ir lėtos svajingos melodijos. filmas toks nuoširdus, paprastas. nereikia jokių gilių moralų ar ypatingų minčių, tiesiog peržiūrėjus norisi gyventi paprasčiau - čia muzika eina iš širdies ir žodžiai šneka apie tai, kas iš tiesų rūpi, čia irgi būna sunku, bet viskas anksčiau ar vėliau išsisprendžia, o jei norisi judėti pirmyn - tenka kažką tam aukoti. gražus filmas.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą