2015/07/26

muzikiniai atradimai #1

muzika man reiškia labai daug. nėra dienos kad praleisčiau be jos. ji visada ir visur, kambary, su draugais, einant, važiuojant, keliaujant. širdis plaka ne taip kol negirdžiu ritmo šalia. 

pati ieškau vis naujos muzikos ir pildau savo kolekciją, bet geros muzikos rasti kartais būna sunku. noriu pasidalinti atrastais ne tokiais žinomais muzikantais ir kūrėjais, kurių per radiją neišgirsi ir pati laukiu jūsų mėgstamiausių dainų pasiūlymų komentaruose.

King Krule
tokio stiliaus muzikos dar nebuvau girdėjusi. indie rock, punk jazz, darkwave ir hiphop mišinys su trip hop ir dub elementais. nesitikėjau šitokio tamsaus, sodraus ir užburiančio balso iš tokios nekaltos išvaizdos berniuko. žiauriai gera muzika.

Black Rebel Motorcycle Club
badass rokas. klausai ir negali įsivaizduot nieko kitko, kaip tik juodas odines striukes, akinius nuo saulės, cigaretes, motociklus ir gitaras rankose.

Temples
atrodo, kad šitie berniukai užstrigę laike. stilius - labai šešiasdešimtieji, nors grupė susikūrė tik 2012 metais. rokas, kuris neįvarys galvos skausmo, lengvas ir užpildantis erdvę ramių ir melodingų virpesių. kai kuriuos video klipus apibūdinti galima vienu žodžiu - LSD.

Cage the Elephant
daug populiaresnė ir žinomesnė grupė, bet vis tiek, pamaniau, įtrauksiu, nes ji turi savo stilių. vėl rokas, bet kitoks. kai kurios dainos, kaip cigarette daydreams, tokios gražios ir liūdnos, kai kurios primena saulėtas dienas prie baseino ir dauguma jų kažkuo retro, bet tuo pačiu naujos ir kitokios. ir vokalistas kai kuriomis smulkiomis manieromis primena Kurt Cobain, bet turbūt tik man...

Tame Impala
psychedelic rock/pop muzika. dainos keistos, iš pradžių kažkaip nelabai, o paskui pamėgau. muzika visai kitokia nei paprastai klausau ir tikrai patikti gali ne visiems, bet gal sudomins.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą