2015/04/08

pyragas su spygliuotais kaštonais

savo žurnalams duodu vardus. prieš porą mėnesių baigiau šitą, "pyragą su spygliuotais kaštonais" ir pagalvojau, kad gal bus įdomu pamatyti. nieko ypatingo, visiškai nieko, gal netgi neoriginalu, nesiginčysiu. jame labai labai daug mano tekstų, rašymo, nusišnekėjimo, smulkmenų ir gana beprasmių dalykų. nuotraukų ir piešinėlių nedaug. viskas, ką naudojau - iškarpos iš žurnalų, lankstinukų, etiketės, arbatos pakeliai. frazės iš interneto - nuvalkiota, bet išsirašiau tas, kurios man tikrai labai patinka. gražios, įdomios, teisingos. knygelė paprasta, rišau ją pati.

žodžiu, va.
11 komentarų:

 1. kaip grazu :) is kokiu zurnalu tu randi tokiu nuostabiu, dideliu iskarpu ? nesubjaurotu tekstais ,interviu ir pan .. ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. žurnalai retai tinka, nes visi paveikslėliai dažniausiai maži arba netinkami, geriausių iškarpų randu kelionių lankstinukuose ir nuotraukų albumuose, kurių nuotraukos man pasirodo neypatingos. tokių albumų būna naudotų knygų parduotuvėse, močiučių palėpėse ir sendaikčių turguose. iš esmės, sėkmės reikalas, ką rasi ;)

   Panaikinti
  2. pirma kart girdziu apie naudotų knygų parduotuves.. taip ištikro labai sunku rasti kažką tokio gražaus x'(

   Panaikinti
  3. nelengva, tikrai, bet kartais pasiseka.

   Panaikinti
  4. o kur sendaikčių turgų galima rast?

   Panaikinti