2015/04/07

būti intravertutyla kvepia lietumi, kartais saule, ji kvepia ką tik nupirktais sukulentais ir jau paaugusiais paparčiais. man nereikia žodžių, kad suprasčiau. tyla reiškia daug ir gali būti iškalbingesnė už bet kokius tuščiažodžiavimus. tyliai tyliai ateina įkvėpimas. gali ir praeiti, jei nesiklausau, todėl klausausi visada.

mes, tokie kaip aš, nesam antisocialūs. mes nesam mizantropai. mes - intravertai. mes uždari, mes turim savo pasaulį. didelį didelį, spalvingą, o gal ramios paletės tėkmės, tokį, kokio patys norime. kvapnų, vėsų ar šiltą, jaukų, o gal atvirą, tik ne žmonėms, o pojūčiams. mes neturim problemų. ir mums nereikia keistis.

mes pabendravę su žmonėmis ar žmogumi kelias valandas būtinai turim rasti galimybę pabūti vieni. užsidaryti kambaryje, nueiti pasivaikščioti arba bent jau palįsti po vandeniu duše. ne, jūs dėl to nekalti ir jūs nieko blogo nepadarėt. mes tiesiog pavargstam bendrauti.

mes dažnai renkamės knygą vietoje vakarėlio. mes nevaikštom į klubus, nes ten jaučiamės nejaukiai - ten per daug žmonių.

važiuojant kur nors iš mūsų sunkiai išgausit žodį ir pokalbio tikrai neužmegsit, nebent prieš mūsų valią. mes spoksosim pro langą, žvalgysimės aplink, kad ir koks pažįstamas kelias bebūtų, klausysimės savos nesuprantamos muzikos arba tylos, jei teiksitės užsičiaupti.

mes nesam antisocialūs. mes tik mokam tylėti.

2 komentarai:

  1. Gerbiu tokius žmones. Tylėti yra daug geriau, nei kalbėti ir nieko nepasakyti. Beje, reiškiuosi čia tik dėl to, nes norėjau pamėtėti mintį, kurią Dalai Lama kažkada buvo pasakęs: "Kai kalbi, tu tiesiog kartoji ką jau žinai, bet kai klausaisi, tu gali išmokti kažką naujo".

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. labai graži ir teisinga mintis, ačiū už ją

      Panaikinti