2015/01/10

prašau nusiraminti


kaip žmonės nervinasi...
nesuprantu. jaučiuosi kaip iš kitos planetos. žmonės aplinkui mane man kaip nesuprantamos ir nepažįstamos būtybės. mokykloje cirkuliuoja protu nesuvokiamas pletkų kiekis. kas ką padarė, kas ką pasakė, su kuo susimetė, kiek išgerė, kur gėrė, kaip apsirengė, kam nusirengė... ir kas keisčiausia, kad visiems tai rūpi. pasiklausau savo klasiokų ir paaiškėja, kad 90% jų kalbų sudaro būtent šitokios temos. suprasčiau, jei jie viską vertintų nešališkai ar tiesiog išsakytų savo nuomonę ir viskas tuom pasibaigtų, bet kai užsiveda, atrodo nėra pabaigos. ir taip jautriai į viską reaguoja, kad graudu žiūrėti. tyčiojasi, pavydi, nervinasi patys nesuprasdami dėl ko, o blogiausia - šitą savo mėšlą drabsto ant aplinkinių. "bet tai kaip užknisa, kad jis...", "dieve mano, tu matei kaip kekšiškai ji apsirengus?", "ji apsirengusi kaip bernas, kas jai negerai?", "kodėl jis bendrauja su tom kalėm, negi nesupranta, kad tarp mūsų jam būtų įdomiau".... NE. tiesiog ne. taip negalima.
negi jie nesupranta, kad tai, visų pirma, ne jų reikalas. kaip gali mano beviltišką klasiokę, kuri įsivaizduoja, kad pažįsta visą elitą, bet niekas jos nežino, liesti kažkokio žvaigždės dvyliktoko reikalai? ne per gerai apie save galvojam, ką? o, visų antra, koks skirtumas? koks skirtumas kas ką padarė ir ko nepadarė? kas nuo to keičiasi? nu nesuprantu. stradalina žmonės, nervinasi, bet man durnai nedaeina, kur čia esmė.
žmonės, nusiraminkit. yra labai daug veiklos ir be pletkų nešiojimo, labai daug pokalbių temų ir be apkalbų. nemanot, kad sukišę galvas į svetimus gyvenimus paliekat savąjį puvimui? ir gadinatės nervus, kas iš jų liks, jei jau dabar prasideda jų tampymas ir dar savu noru... ramiai. įkvėpkit iškvėpkit ir pamirškit tuos dramų gyvatynus. visiems bus tik geriau.

7 komentarai:

 1. Būtent. Bet, kai nieko įdomaus nevyksta tavam gyvenime visada yra įdomiau kito gyvenimas ir čia kažką keisti yra beveik beviltiška. :-(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jei niekas nevykta tavam gyvenime, būtina KAŽKĄ keisti, daryk, kad KAŽKAS vyktų, išbandyk naujas veiklos sritis, atrask tinkamas sau, jomis užsiimk, galų gale Simpsonus žiūrėk. O ne iškart nusiteik, kad kitų gyvenimas įdomesnis. Ir šiaip, čia Aušrinė kalba ne apie kaip ir "domėjimąsi" kito gyvenimu gerąja prasme, o perdėtą reagavimą, savęs gruzinimą dėl perdėto reagavimo ir galiausiai kvailas apkalbas. O jos blogą tai mes visi mylim.

   Panaikinti
  2. Aš ne apie save kalbėjau. Peace. :-*

   Panaikinti
  3. Tai tuo ir baikim šią diskusiją :D

   Panaikinti
  4. manau, reiktų visiems palinkėti, kad gyvenimas būtų pakankamai įdomus ir nereikėtų kištis į svetimus. ir džiaugiuosi, kad jums patinka :)

   Panaikinti