2014/12/28

Skins, 2007 - 2013


vienas iš geriausių mano matytų serialų. iš serialų skirtų paaugliams, turbūt geriausias.
tai pasakojimas apie paauglius, gyvenančius Bristolyje, Didžiojoje Britanijoje. jie linksminasi, pykstasi (dramų netrūksta), vėl taikosi ir džiaugiasi. anoreksikė, skaistuolis, nervingas moksliukas, metalistas, atsiskyrėlė, balerina, depresija serganti, pastoviai į muštynes įsiveliantis - nieko netrūksta. kiekvienas veikėjas savaip išskirtinis, su savo žavinčiomis ir prastesnėmis savybėmis, bet visuose juose galima atrasti po dalį savęs. Efės ir Kesės ne be reikalo pilnas Tumblr, jos tikrai žavi. kas du sezonus keičiasi kartos, t. y. atsiranda nauji veikėjai. iš pradžių nauja karta atrodo nepriimtina, bet po tų dviejų sezonų būna sunku su ja išsiskirti.
mano pirma susidaryta nuomonė buvo, kad tai dar vienas tuščias ir lėkštas serialas, bet pasirodo visai ne. jis parodo tikrąsias problemas. nors čia pilna alkoholio, narkotikų ir nukekšėjimo, kas visai nėra panašu į mano kasdienybę, bet po visu tuo slepiasi rimtos ir tikros problemos. kai į jas geriau pasižiūri, supranti, kad šitas serialas tikrai visai ne kvailas, jau greičiau pilnas depresijos, liūdesio ir grožio. tuo pačiu juokingas ir linksmas. vėlesni sezonai tamsesni ir paslaptingesni. labai įdomus ir įtraukiantis. kiekvieną seriją žiūrėjau su pasimėgavimu ir nė minutės nenuobodžiavau.
nenoriu spoil'inti, tiesiog tikrai labai rekomenduoju. tik gal ne su tėvais žiūrėti. nors šitas serialas turbūt įtikintų juos, kad paauglių gyvenimas tikrai nėra toks paprastas, kaip jiems dažnai atrodo.
ir pavadinimas niekaip nesusijęs su oda. skins - cigaretiniai popierėliai.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą