2014/12/26

2015, please be the best year :}} lol

seniai matytas mano veidas
keičiuosi kiekvieną dieną, kiekvieną valandą, minutę, sekundę. kiekvienas oro gūsis mano plaučiuose, kiekvienas vaizdas, garsas, kvapas įneša kažką naujo ir išneša kažką seno. formuojuosi be pabaigos. niekada nebe tokia pati, visada nauja.

per kojas traukia skersvėjis, šalia sukasi plokštelė ir aitriai rūksta ką tik užpūsta žvakė, o mintyse iškyla prisiminimas, kai maža būdama, laimės pilna, kartu su tėvais skaičiavau sekundes iki naujų metų ir deginau bengališkas ugneles, tuo pačių mąstydama "kokio velnio mes tai švenčiam?". dabar šypsena prabėga veidu ir laikrodis jau trečią naktį iš eilės išmuša trečią valandą. rimtai, kokio velnio mes švenčiam naujus metus. žmogus sumąstė laiko matą, sukūrė laikrodžius, susipakavo save ir visus kitus į "laiko" rėmus, o po kiek laiko metų virsmas tapo švente. kitimas - amžinas procesas ir negali matuoti jo metų intervalais. laiko nėra, yra tik laikrodžiai.

žmonės giriasi, ar įgyvendino visus šių metų pradžioje susidarytus planus, daro išvadas, džiaugiasi arba gailisi dėl praėjusių metų. juokingi man tie dalbajobų sąrašai, kurių vis tiek neįgyvendina, pvz.: daugiau sportuoti, susirasti vaikiną, sveikai maitintis, geriau mokytis. sėdžiu ir laiminga stebiu, kaip jie prisikuria paprastų, bet nerealių planų, o paskui guodžiasi, kad neįgyvendino. gražu žiūrėt, kaip žmonės sąmoningai kuriasi iliuzijas ir savo valios trūkumu jas išsklaido.


vis dėlto, reikia pasidžiaugti, kad žmonė sugeba susikurti šventes patys sau.

2 komentarai:

  1. Kiekvieną kartą, kai pamatau, kad yra naujas įrašas, nusišypsau :) Tau labai tinka dvi kasytės, galvoju, bandysim ant tavęs tas svag kasytes. Kad tai yra šventė, aš nieko blogo nematau, iš tikrųjų smagu, kad yra proga susitikt su giminėm (haha juokauju), draugais, nu supranti mintį. Tie tikslai tai jo, baisi pieva, va mano tikslas būtų juokauju. ok ate tiesiog norejau parasyt ate

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. aw, džiaugiuosi. būtinai bandysim. ačiū, kad reaguoji į postus. atrodo, kad rašei tą komentarą girta just sayin

      Panaikinti