2014/08/11

The Neighbors

jau aprašiau du gerus filmus, dabar laikas prastam. dėl kontrasto, įdomumo ir tam, kad bent porą žmonių apsaugočiau nuo smegenų šiukšlinimo. nors ir gėda, išsiliesiu, kaip beprasmiškai praleidau cielas 92 minutes.

nežinau, koks velnias mane privertė peržiūrėti šitą šlamštą. turbūt koją vėl pakišo šėtoniška prigimtis...


pora susilaukusi vaiko, gyvena tvarkingame name tvarkingame kvartale. vis dar jaučiasi jaunatviški, bet vaiko priežiūra neleidžia trankytis po vakarėlius. į greta stovintį namą atsikelia būrys jaunuolių - brolija, kurios tikslas rengti kuo daugiau vakarėlių ir kad jie būtų kuo smarkesni, trankesni ir įsimintinesni. pora apsilanko keliuose brolijos vakarėliuose, bet galiausiai trukšmas kiekvieną naktį pradeda trukdyti ir pabosti - sunku išsimiegoti, vaikas pavargęs. tada prasideda karas tarp ramiosios porelės ir trankiosios brolijos.

moralas, sakyčiau, toks: gyvenimas nesusideda vien tik iš linksmybių, vieną dieną jos turi baigtis ir tada turėsi žengt į tikrą gyvenimą. būtų ne pro šalį, jei tam pirmam žingsniui būtum pasirengęs kokioj mokykloj ar universitete. akivaizdžiai amerikiečių jaunimui skirtas filmas. sveikiem žmonėm tokių dalykų aiškinti nereikia, tuo labiau, kurti apie tai filmų. kiekvienam aišku, kad jaunystė baigiasi ir kažkaip po to turėsi gyventi, kažkuo užsiimti ir ką nors doro nuveikt. galų gale, manau, kad tokių, kuriems vienintelis užsiėmimas vakarėliai nėra tiek nesveikai daug, kad reikėtų filmo. o gal aš kaip iš medžio nukritus ir neturiu supratimo, kaip ten Amerikoj reikalai klostosi jaunimo tarpe. ten, turbūt tūsų daugiau, bet,  tūsavotojų toks filmas į protą vis tiek neatvestų.

susidaro toks įspūdis, kad "Blogų kaimynų" (šitaip lietuviai išverčia "The Neighbors") kūrėjai nujautė, kad stato ne legendiniu tapsiantį filmą ir dėl viso pikto pagrindinius vaidmenis atlikti nusamdė Zac Efron ir Dave Franco. maždaug, jei žmonėms nepatiks filmo idėja ir pastatymas, visada bus mergų, žiūrinčių jį tik dėl galimybės pavarvint seilę į du gražuolėlius. nesakau, kad jie negražūs, nu bet, manęs raumenim nepapirksi ir nepriversi galvot, kad šitas filmas kažko vertas.

tikiu, kad daug kas su manim nesutiktų, nes, turbūt, Z. Efron ir D. Franco gerbėjų yra daugiau nei jų filmus objektyviai vertinančių. gerai, kad neturiu daug skaitytojų, nes turbūt atsirastų aršiai ginančių šitą "šedevrą". prastas, neįdomus filmas su vulgariais, šlykštokais ir nejuokingais bajeriais. net neįsivaizduoju, kam jis būtų į naudą - tokius vakarėlių liūtus, kaip tie brolijos nariai šitas filmas nepriverstų pasikeisti, o ne tokiems, kaip brolijos nariai, nieko naujo neparodytų.

žodžiu, saugokitės ir nežiūrėkit.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą