2014/06/01

Apsikrovus popiergaliais

kaip visi normalūs ir nenormalūs žmonės, turėjau sunkią mokslo metų pabaigą. dabar jau galiu atsikvėpti ir pagaliau parašyti naują įrašą.
turiu daug keistų ir neįprastų pomėgių. šalia plokštelių rinkimo, postcrossing, skaitymo ir piešimo mėgstu kurti albumus. knygeles su nuotraukomis, aprašymais, lankstinukais, bilietais, iškarpomis ir kitomis nesąmonėmis - prisiminimų rinkinius. man atrodo labai svarbu išsaugoti svarbiausias ir mieliausias akimirkas, todėl supakuoju jas į savo rištas arba pirktas knygeles. visas šitas reikalas gali priminti scrapbooking`ą (skrebinimą, ar kaip ten tos supermamos tai vadina), bet pas mane viskas daug papraščiau - neperku popierių iš brangių kolekcijų ar didelių knygrišystės aparatų. darau viską iš širdies, manau nuoširdumas svarbiau už bet kokius firminius ženklus.
čia kelios nuotraukos, jei kam reikia idėjų. dar daugiau idėjų galima rasti internete (ypač amerikiečių namų šeimininkių bloguose...), bet dažnai visokios mamytės prikuria visokių kvailų taisyklių, kaip būtent nuotraukos turi būti išdėstytos puslapiuose, kas su kuo dera, net schemas, kaip viskas turi būti suklijuota sukuria. neverta tų mamyčių klausyti ir savęs varžyti - tavo prisiminimai, tu juos ir tvarkai kaip nori.
turiu aštuonis albumus. tik vienas iš jų yra visiškai užbaigtas (gėda. bet ateis atostogos, pasistumėsiu į priekį). turiu 2013 metų albumą, 2014 metų, kelionės į Austriją, į Vokietiją, į Švediją, antrą į Austriją ir dvi knygeles labai panašias į šitą. kad puslapiai nebūtų pliki ir tik su nuotraukomis, įklijoju ir įvairius čekius, aprašytą dieną gautus lankstinukus ir paašų šlamštą, papuošiu juostelėm, kartais fone klijuoju kokį gražų popierių, pirktą "Tiger" (ten jie nebrangūs), o dar dažniau - popierinio maišelio skiautę, lapą iš senos knygos, žurnalo, paprasto spalvoto popieriaus atkarpą ar nupiešiu ką nors dažais. žodžiu, laisvė fantazijai. o grožis, kaip jau sakiau, nebūtinai brangūs popieriai, dažnai daug mieliau vartyti albumą pilną neįprastų elementų. pačias knygeles, jei jau gaminu pati, tai darau paprastas - susiuvu lapus kaip paprastoje knygoje, kartais suklijuoju. kaip užplaukia. kelionės į Vokietiją knygelė padaryta iš senų vokų (saugau gamtą).
jei ką nors sudomins šitas mano žiurkiškas užsiėmimas, kada nors padarysiu kokį įrašą, kuriame aiškiau, žingsniais, parodysiu, kaip viską padaryti.2 komentarai:

  1. Sveika Aušrine, gal galėtum padaryti, kaip minėjai, įrašą, kaip viską daryti? :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Pasistengsiu, kai bus idėjų ir laiko ;)

      Panaikinti